Interieurverzorger (m/v) gezocht 20-25 uur

Wij zoeken een flexibele en energieke interieurverzorger. Samen met een leuke collega zorg jij ervoor dat ons pand met showroom er tip-top uitziet. Je werkt tijdens kantooruren en maakt ook echt deel uit van ons team. Je werktijden zijn flexibel in te richten, in overleg met je directe collega. Samen zorg je ervoor dat onze kantoren, vergaderruimtes en showroom er fris en verzorgd uitzien.

Of noem jij jezelf liever:

 • Dame van het stofdoek
 • Koning(in) van de vlekverwijdering
 • De toverfee van hygiëne
 • Vuilverwijderingskampioen
 • Glansgoeroe
 • Magiër van het schoonmaken
 • Schrobprins(es)
 • Grondige glanzende gids
 • Reinigingskoning(in)
 • Stofstrijder

Wij zoeken een flexibele en energieke interieurverzorger. Samen met een leuke collega zorg jij ervoor dat ons pand met showroom er tip-top uitziet. Je werkt tijdens kantooruren en maakt ook echt deel uit van ons team. Je werktijden zijn flexibel in te richten, in overleg met je directe collega.

Samen zorg je ervoor dat onze kantoren, vergaderruimtes en showroom er fris en verzorgd uitzien.

Wie zoeken we?

 • Je kan zowel zelfstandig als in teamverband werken
 • Je beheerst de Nederlandse taal goed
 • Je hebt een verzorgde uitstraling
 • Je bent enthousiast en energiek
 • Je bent in staat om je werk goed in te delen en ziet zelf het werk liggen

Wie zijn wij?

Al ruim 30 jaar zijn wij een toonaangevende importeur/groothandel op het gebied van creatief speelgoed voor kinderen en knutsel & hobby artikelen voor volwassenen.

Ons assortiment bestaat uit een ruim en divers aanbod hobby-, knutsel- en schilderartikelen, creatief en educatief speelgoed en spellen voor elk individu, voor vermaak alleen of met vrienden en familie. Onze producten worden B2B, direct op de retailmarkt en via online kanalen verkocht in heel Europa.

De laatste jaren zijn wij in een snel tempo gegroeid en hebben een gemotiveerd, professioneel en collegiaal team, dat dagelijks met onze producten en assortiment in de weer is. Ons kantoor in Hedel telt momenteel ruim 60 medewerkers. Kortom, een bruisende organisatie met gedreven en creatieve medewerkers.

Wat bieden wij jou?

 • Een informele, professionele en collegiale werksfeer
 • Een goed marktconform salaris
 • Premievrije pensioenregeling
 • 25 vakantiedagen met de mogelijkheid tot het bijkopen van dagen
 • Reiskostenvergoeding van €0,23 cent per KM
 • In eerste instantie bieden we je een tijdelijke arbeidsovereenkomst aan, met de intentie tot een langdurige samenwerking.

Ben jij de geschikte kandidaat voor bovengenoemde vacature en wil je de uitdaging met ons aangaan? Maak dan een afspraak voor een kop koffie met Mieke of Wendy, hr@creativecraftgroup.com. Heb je nog vragen, bel dan 073-599 8566.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

ccg_logo_joya
ccg_logo_moxy
ccg_logo_grafix
ccg_logo_craft_ID
ccg_logo_craft_sensations
ccg_logo_nassau
ccg_logo_creative_artist