Medewerker Sales Support, fulltime (38 uur)

Ben jij een administratief talent met oog voor commercieel belang? Dan zoeken we jou! Vanwege onze groei is er een mooie vacature op onze afdeling Sales Support. Wil je daar meer over weten? Lees verder en kom met ons in contact.

Ben jij een administratief talent met oog voor commercieel belang? Dan zoeken we jou!

Vanwege onze groei is er een mooie vacature op onze afdeling Sales Support. Wil je daar meer over weten? Lees verder en kom met ons in contact.

Functie

Het Sales Support-team bestaat uit 6 medewerkers, die worden aangestuurd door de Teamlead Sales Support. Iedere medewerker heeft een eigen klantenkring.

In deze uitdagende functie ben je, samen met je collega’s verantwoordelijk voor het gehele proces van order entry, uitlevering en facturatie. Je bent in staat het commerciële proces te bewaken en te verbeteren. Hiervoor werk je nauw samen met sales, logistiek en inkoop. Je gaat na een gedegen inwerkperiode een belangrijke bijdrage leveren aan de organisatie en uitvoering van de commerciële, logistieke en administratieve activiteiten van de afdeling Sales Support.

De dagelijkse werkzaamheden bestaan onder andere uit:

 • Onderhouden klantcontacten; (artwork, samples, QA vragen etc.)
 • Aanmaken debiteuren in Navision
 • Dagelijks bewaken voortgang van je openstaande orders middels het orderboek (Excel);
 • Orderverwerking in Navision en toewijzing beschikbare voorraad;
 • Orderverwerking in klant specifieke systemen (EDI)
 • Artikeldata aanleveren in klant specifieke formulieren/systemen
 • Briefen van orders aan studio/inkoop voor het artwork van nieuwe artikelen
 • Briefen van eventuele ompak acties
 • Functionele aansturing pickproces bij onze (externe) logistiek dienstverlener;
 • Organiseren transport van je verkooporders naar onze klanten;
 • Verwerking en facturatie uitgaande goederen;
 • Prijs- en voortgangsbewaking i.s.m. de accountmanagers.

Wat breng je mee?

Voor deze vacature zijn wij op zoek naar iemand met HBO werk- en denkniveau. Je kunt goed het overzicht bewaren en prioriteiten stellen. Uiteraard ben je communicatief vaardig én beheers je de Nederlandse, Duitse en Engelse taal goed in woord en geschrift. Je klantenkring zal mede bestaan uit een aantal Duits sprekende klanten. Verder is het belangrijk, dat je nauwkeurig werkt en handig bent met MS Office. Het is een pré als je al eerder met Navision hebt gewerkt. Je bent 5 dagen per week beschikbaar.

Wie zijn wij?

Al ruim 30 jaar zijn wij een toonaangevende importeur/groothandel op het gebied van creatief speelgoed voor kinderen en knutsel & hobby artikelen voor volwassenen.

Ons assortiment bestaat uit een ruim en divers aanbod hobby-, knutsel- en schilderartikelen, creatief en educatief speelgoed en spellen voor elk individu, voor vermaak alleen of met vrienden en familie. Onze producten worden B2B, direct op de retailmarkt en via online kanalen verkocht in heel Europa.

De laatste jaren zijn wij in een snel tempo gegroeid en hebben een gemotiveerd, professioneel en collegiaal team, dat dagelijks met onze producten en assortiment in de weer is. Ons kantoor in Hedel telt momenteel ruim 60 medewerkers. Kortom, een bruisende organisatie met gedreven en creatieve medewerkers.

Wat bieden wij jou?

 • Een informele, professionele en collegiale werksfeer
 • Een goed salaris dat past bij jouw niveau en ervaring
 • Premievrije pensioenregeling
 • Je wordt voorzien van een laptop
 • 25 vakantiedagen met de mogelijkheid tot het bijkopen van dagen
 • Reiskostenvergoeding van €0,23 cent per KM
 • Mogelijkheid tot thuiswerken (1 dag per week) met een vergoeding van €2,35 netto per dag
 • In eerste instantie bieden we je een tijdelijke arbeidsovereenkomst aan, met de intentie tot een langdurige samenwerking.

Meer informatie over CCG vind je op ccg.eu, mocht je nog vragen willen stellen, neem dan contact op met Mieke Briaire 073 599 8566.

Ben jij de geschikte kandidaat voor bovengenoemde vacature en wil je de uitdaging met ons aangaan? Stuur dan je sollicitatie naar Mieke Briaire, hr@creativecraftgroup.com.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

ccg_logo_joya
ccg_logo_moxy
ccg_logo_grafix
ccg_logo_craft_ID
ccg_logo_craft_sensations
ccg_logo_nassau
ccg_logo_creative_artist